probki frontow meblowych

Jak umiejętnie łączyć fronty szklane z lustrzanymi?

Aranżacja każdej części domu powinna być przeprowadzona z dbałością o detale. W końcu to od wystroju pomieszczeń w znacznej mierze zależy, jak będą się w nich czuli domownicy. Obecnie wielu osobom podobają się lustrzane fronty szafek kuchenny oraz innych mebli. Podobne walory estetyczne mają również warianty szklane. Czy można je ze sobą połączyć? Jeśli tak — w jaki sposób?

Jakie zalety mają fronty lustrzane oraz te wykonane ze szkła?

Zwolennicy lustrzanych, a także szklanych frontów zwracają uwagę na to, że tego rodzaju produkty doskonale sprawdzają się niemal w każdych wnętrzach. Świetnie wyglądają w niewielkich pomieszczeniach, pozwalając na ich optyczne powiększenie. Oprócz tego są częstym wyborem do dużych kuchni, sypialni czy przedpokoi, ponieważ zapewniają im oryginalny szlif. Mogą także rozświetlać pomieszczenia, do których dociera mniejsza ilość światła. Oprócz tego jednym z ich najważniejszych plusów są walory estetyczne.

Fronty szklane i lustrzane w jednym pomieszczeniu

Wykorzystanie frontów szklanych oraz lustrzanych w jednym pomieszczeniu jest możliwe. Jeśli chce się umieścić je w kuchni, warto np. wybrać dolne szafki zamykane elementami ze szkła, natomiast górne z lustrami. Oprócz tego ciekawie wygląda również jedna ściana mebli z lustrzanymi frontami, a pozostałe z wariantami szklanymi w wybranym kolorze. To rozwiązanie sprawdzi się też w innych pomieszczeniach, np. w sypialni.

Za pomocą lustrzanych frontów z powodzeniem wyróżnimy także wybrane szafki. To rozwiązanie doskonałe dla osób stawiających na oryginalne aranżacje. Niezależnie od tego, czy ze wspomnianych materiałów chce się wykonać fronty kuchenne, czy też elementy innych mebli trzeba pamiętać, żeby zamawiać je wyłącznie w najlepszych hurtowniach.