Szkło do drzwi

Niewielkie, ciemne pomieszczenie? Można je łatwo rozjaśnić i sprawić, żeby optycznie wydało się większe. W jaki sposób? Szkło do drzwi jest najprostszym i najszybszym rozwiązaniem. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór szkła lakierowanego matowego lub z połyskiem w różnych odsłonach kolorystycznych i wzorach. Niezależnie od Państwa wyboru, wpadające do pomieszczenia światło sprawi, że przestrzeń będzie prezentować się znacznie lepiej. Jest to świetny wybór do niewielkich wiatrołapów w domach jednorodzinnych, ale również łazienek.

Szkło do ramki aluminiowej

Szkło do ramki aluminiowej jest chętnie wykorzystywane w meblach w wielu różnych pomieszczeniach. Taki dodatek daje poczucie lekkości i sprawia, że meble pięknie prezentują się zarówno we wnętrzach zaaranżowanych w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Ponadto szklane fronty są łatwe do utrzymania w czystości, wystarczy przetrzeć je ściereczką z płynem. Wszystkie nasze produkty są wykonywane z materiałów najwyższej jakości, a więc są trwałe. Ich ogromną zaletą jest również szeroki wybór wzorów i kolorów, który oferujemy w Colorimo.

SZKŁO KOLOROWE

Hole, korytarze, przedpokoje oraz różnego typu przestrzenie publiczne i użytkowe zyskają wiele na elegancji, jeśli do ich wykończenia użyjemy szkła kolorowego Colorimo. Szeroki wybór naszych okładzin ściennych, paneli i płytek daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Bogactwo kolorów, kształtów i faktur sprawia, że bez problemu znajdziemy odpowiadający nam rodzaj szkła kolorowego.

W przypadku wnętrz użyteczności publicznej szczególnym zainteresowaniem projektantów cieszy się nasze lakierowane szkło z połyskiem z kolekcji Standard. Pięknie odbija ono światło, a w zależności od wybranego koloru pozwala na osiągnięcie dokładnie takiego efektu, na jakim nam zależy.

Szkło lakierowane farbami ekologicznymi

Kolorowe szkło Colorimo wygląda efektownie na wielkich powierzchniach, z powodzeniem można go również stosować jaki element wykończeniowy na niewielkich elementach mebli w domowych biblioteczkach, sekretarzykach czy komodach. Szklane fronty, blaty czy półki nadadzą im wtedy oryginalności, niepowtarzalności, mogą być kropką nad „i” całej aranżacji.

W każdym z tych wydań szkło kolorowe Colorimo spełni swoją funkcję dekoracyjną, pozostając jednocześnie rozwiązaniem trwałym, praktycznym, przyjaznym użytkownikom. Wszystkie te cechy sprawiają, że nasze kolorowe szkło, lakierowane farbami ekologicznymi, zdobywa coraz większe grono odbiorców.