Oryginalne szkło malowane do łazienki

Każdy, kto kiedykolwiek urządzał łazienkę wie, jak wiele wyzwań czeka po drodze oraz jak wielki wybór materiałów, kolorów itd. mamy dziś na rynku. Dotyczy to każdego elementu łazienki – od armatury i ceramiki łazienkowej, po dodatki. Wykorzystanie szkła malowanego do łazienki jest jednym z najbardziej oryginalnych, a jednocześnie sprawdzonych i praktycznych rozwiązań. Hurtownia Colorimo oferuje Państwu szeroki wybór paneli szklanych do łazienki, szklanych płytek, szkła z nadrukiem. Zapraszamy do zapoznania się przykładowymi aranżacjami przygotowanymi przez naszych projektantów. Zachęcamy również do obejrzenia naszych kolekcji. Wśród nich jest m.in. kolekcja Colorimo Forma, czyli zestawienia szklanych płytek przygotowane specjalnie z myślą o łazienkach.

Dlaczego warto postawić na szkło lakierowane do łazienki?

Szkło lakierowane (malowane) wykorzystywane w łazienkach jest produktem w pełni bezpiecznym i trwałym, bez żadnych obaw możemy go użyć w pomieszczeniu o tak dużym poziomie wilgoci. Nie sposób też nie wspomnieć o niezwykłej praktyczności tego materiału. Umycie szklanych płytek jest łatwe, nie wymaga wysiłku i szorowania. Szkło lakierowane do łazienki długo wygląda jak nowe. Bez problemu dopasujemy je również do innych elementów wyposażenia wnętrza. Dodatkowo, aranżując łazienkę możemy wykorzystać również szkło hartowane (znajdujące zastosowanie zwłaszcza w kabinach prysznicowych).

Panele szklane do łazienki

Wiele osób marzy o nietuzinkowej, oryginalnej przestrzeni w swoim domu, w której będą czuć się swobodnie i będą mogli się w niej w pełni zrelaksować. Panele szklane do łazienki mogą to zapewnić. Jest to oryginalny, niebanalny dodatek, który jest nie tylko stylowy, ale również niezwykle funkcjonalny. Szkło będzie pięknie prezentowało się na ścianach, przy lustrze lub w formie drzwi. Oferujemy elementy matowe, z połyskiem, z trójwymiarowymi wzorami oraz w różnych odsłonach kolorystycznych. Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć także szkło hartowane, które jest powszechnie wykorzystywane w kabinach prysznicowych. Jest ono bardzo trwałe i odporne, również na zmienne temperatury. Jest to zatem bezpieczny i dobry wybór przy prysznicach. Jeżeli zastanawiają się Państwo, na który rodzaj szkła się zdecydować, warto się z nami skontaktować. Udzielamy porad zarówno telefonicznie, jak i mailowo, a do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując ofertę do ich potrzeb.