Szkło dekoracyjne do kuchni

Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń, które uchodzi za najtrudniejsze do aranżacji. Podczas urządzania należy uwzględnić w wiele czynników – wielkość, liczbę funkcji, jakie ma spełniać, rozmieszczenie przyłączy. A to tylko początek listy. Pomieszczenie to powinno też być urządzone w sposób maksymalnie funkcjonalny, usprawniający pracę w nim. Dodatkowo wszystkie użyte w nim materiały muszą być trwałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Szkło dekoracyjne do kuchni marki Colorimo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkownikom w każdym z tych elementów. Można używać go w formie okładzin szklanych i szklanych paneli, czy jako blatów do stołów. Lacobel (czyli szkło lakierowane) wygląda też doskonale na frontach mebli kuchennych. Fronty kuchenne lacobel, podobnie jak inne warianty szkła dekoracyjnego do kuchni, z powodzeniem mogą być stosowane w tego typu pomieszczeniu również ze względu na swoją trwałość.

Szkło hartowane

W przypadku miejsc szczególnie newralgicznych i narażonych na działanie bardzo wysokich temperatur zalecamy użycie szkła hartowanego. Bez problemu zamówicie je w naszej firmie. Szkło hartowane do kuchni wykonujemy w różnych wzorach i kolorach. Z punktu widzenia bezpieczeństwa użytkowania ogromne znaczenie może mieć też fakt, że nasze szkło malowane jest farbami ekologicznymi. Dotyczy wszystkich rodzajów szkła lakierowanego dostępnego w naszej ofercie (szkła z połyskiem, szkła matowego, szkła z nadrukiem, trójwymiarowego itd.). Dzięki temu bez jakichkolwiek obaw możecie korzystać z naszego asortymentu zarówno przy projektowaniu wnętrz mieszkalnych, jak i poszukując szkła kolorowego do przestrzeni publicznych, użytkowych, holów, korytarzy itp.

Niezależnie od tego, gdzie planujecie Państwo wykorzystać nasze szkło, jesteśmy pewni, że nasze wzornictwo, jakość wykonania i szeroki wybór spełnią Wasze oczekiwania.