Szkło dekoracyjne do kuchni

Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń, które uchodzi za najtrudniejsze do aranżacji. Podczas urządzania należy uwzględnić w wiele czynników – wielkość, liczbę funkcji, jakie ma spełniać, rozmieszczenie przyłączy. A to tylko początek listy. Pomieszczenie to powinno też być urządzone w sposób maksymalnie funkcjonalny, usprawniający pracę w nim. Dodatkowo wszystkie użyte w nim materiały muszą być trwałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Szkło dekoracyjne do kuchni marki Colorimo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkownikom w każdym z tych elementów. Można używać go w formie okładzin szklanych i szklanych paneli, czy jako blatów do stołów. Lacobel (czyli szkło lakierowane) wygląda też doskonale na frontach mebli kuchennych. Fronty kuchenne lacobel, podobnie jak inne warianty szkła dekoracyjnego do kuchni, z powodzeniem mogą być stosowane w tego typu pomieszczeniu również ze względu na swoją trwałość.

Szkło hartowane do kuchni

Serce każdego domu, czyli kuchnia, jest w szczególności narażona na działanie wysokich temperatur. Wnętrze, meble i aranżacja muszą być dobrane w taki sposób, żeby były nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Szkło hartowane do kuchni to element, który może wyróżniać się dowolnym stylem, wzorem i kolorem, a przy tym będzie stanowił bardzo praktyczny dodatek. Jest bowiem odporne na działanie wysokich temperatur, a więc może być swobodnie zamontowane przy płycie gazowej. Co ważne, posiadamy szeroki wybór wzorów i kolorów szkła a więc każda osoba znajdzie u nas coś ciekawego dla siebie. Co ważne, nasze szkła są malowane farbami, które nie zawierają rozpuszczalników! Oferujemy szkła kolorowe, z połyskiem, matowe, a nawet z trójwymiarowyą strukturą powierzchni.

Szklane panele do kuchni

Szklane panele do kuchni nie bez powodu biją w ostatnich latach rekordy popularności. Jest to nie tylko piękne, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Doskonale prezentują się w przestrzeni między dolnymi i górnymi szafkami. Mogą być klasyczne i stonowane – jednokolorowe, matowe lub z połyskiem. Panele szklane do kuchni mogą przykryć stare i niemodne już płytki. Ogromną zaletą tej propozycji jest przede wszystkim łatwość utrzymania porządku w kuchennej przestrzeni. Wybierając szklane elementy bez struktury powierzchni, wystarczy je przetrzeć wilgotną ściereczką w połączeniu z płynem do mycia szyb i cieszyć się idealnie czystą przestrzenią!