Matowe szkło lakierowane – kolekcja Sati

Kolekcja Sati Colorimo stworzona została na bazie matowego szkło lakierowanego. Jest to nowa rodzina szkieł lakierowanych bazująca na szkle satynowanym trawionym. Dzięki temu zyskało ono efekt satyny/matu, a refleksy świetlne stały się niewidoczne. Satynowe, lakierowane szkło za sprawą swej gładkiej powierzchni nadaje frontom meblowym elegancki i wyrafinowany wygląd, czyniąc każde wnętrze niezwykle luksusowym.

Przemyślana gama kolorystyczna kolekcji Sati umożliwia dowolną aranżację mebli i wnętrz, z jednej strony pozwalając na podążanie za aktualnymi trendami wzorniczymi, z drugiej – na nadanie wnętrzom wyszukanego, indywidualnego charakteru.

Szkło Sati – ogranicza nas tylko wyobraźnia

Matowe szkło lakierowane Sati to doskonały wybór do sypialni, salonu czy przedpokoju, ale sprawdzi się ono również w kuchni i łazience. Ciekawy rezultat daje także łączenie go z lakierowanym szkłem z połyskiem z kolekcji Standard oraz z innymi rodzajami szkieł z naszych kolekcji. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami aranżacji wnętrz, w których wykorzystano szkło z kolekcji Sati. Jesteśmy przekonani, że poruszą one Państwa wyobraźnię i udowodnią, że kiedy wykorzystujemy matowego szkła Colorimo do aranżowania przestrzeni – ogranicza nas jedynie wyobraźnia.