COLORIMO FORMA

Płytki szklane należące do kolekcji Colorimo Forma to propozycja dekoracji łazienki za pomocą szkła lakierowanego Colorimo, przyjmującego postać geometrycznych kształtów. Szklane płytki stanowią idealne rozwiązanie, gdy pokrywają całą ścianę, jak również jako element dekoracyjny. Szkło lakierowane do łazienki marki Colorimo dostępne jest w wielu różnych wzorach, kształtach i fakturach. Dzięki temu można je z powodzeniem dopasować do charakteru pomieszczenia oraz gustu domowników.

W kolekcji Colorimo Forma znajdziecie Państwo następujące zestawy płytek:

  • Diamante,
  • Triangolo,
  • Esagono,
  • Piano,
  • Piazza,
  • Rettangolo.

Colorimo Hexi zaprezentowane w zestawie Esagono oraz Diamante otrzymało nagrodę w kategorii „Płytki ceramiczne i okładziny z innych materiałów”.

Gra kształtem i kolorem

Ciekawe efekty wizualne uzyskane przy wykorzystaniu kolekcji Colorimo Forma sprawią, że Wasze wnętrza będą przykuwać spojrzenia, cieszyć oko, pozostając jednocześnie eleganckimi i ponadczasowymi. Gra kształtem, kolorem i połyskiem (lub matowością) otwiera przed nami nowe możliwości w dziedzinie aranżowania wnętrz. Tworząc zestawienia kolekcji Colorimo Forma bazowaliśmy m.in. na matowym szkle lakierowanym kolekcji Sati, klasycznych rozwiązaniach z kolekcji Standard, czy wielozdaniowych płytkach Hexi. Wszystkie je łączy staranność wykonania, wytrzymałość, elegancja oraz – co ma ogromne znaczenia szczególnie w przypadku okładzin stosowanych w łazience – łatwość utrzymania w czystości.