Fronty kuchenne lacobel

Lacobel to potoczna nazwa dla lakierowanego szkła, które cechuje się idealną gładkością oraz pięknym, jednolitym, intensywnym kolorem. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa fronty kuchenne à la lacobel, do których produkcji korzystamy z najnowocześniejszych – trwałych i efektywnych – technik. Produkty Colorimo wyróżniają się więc:

  • estetycznym wyglądem,
  • brakiem wad produkcyjnych,
  • trwałością na uszkodzenia mechaniczne (wytrzymałość szkła zwiększamy poprzez jego hartowanie),
  • zwiększoną odpornością termiczną (uzyskiwaną również poprzez hartowanie).

Ponadto fronty kuchenne à la lacobel wykonane z najwyższej jakości malowanego szkła Colorimo cechują się też łatwością w utrzymaniu w czystości. Gładki materiał wystarczy przetrzeć mokrą szmatką z odrobiną płynu do mycia szyb, by przywrócić mu blask i nieskazitelny wygląd. Co istotne, szklane fronty kuchenne nie tracą swojego koloru z czasem użytkowania, dzięki czemu zachowują swoją estetykę w niezmienionej formie przez wiele lat.

Szklane fronty kuchenne dopasowane do każdej aranżacji

Ogromnym atutem szklanych frontów kuchennych, który doceniają nasi klienci, jest również mnogość ich rodzajów. Dzięki temu mogą Państwo bez trudu dopasować wybór do swoich indywidualnych preferencji i estetyki panującej w Waszej kuchni. Oferujemy modele w różnych – stonowanych i bardziej nasyconych – kolorach, o matowym lub błyszczącym wykończeniu, a także z różnego rodzaju trójwymiarowymi wzorami.

Fronty kuchenne doskonale idą w parze z okładziną ścienną szklaną, a co więcej – mogą Państwo bez trudu łączyć ze sobą różne typy oferowanego szkła, by stworzyć wymarzoną, estetyczną i elegancką aranżację. Jeśli nie są Państwo pewni, jak to zrobić, zachęcamy do przeglądania inspiracji na naszej stronie oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi autoryzowanymi dystrybutorami. Współpracujący z nami projektanci chętnie pomogą Państwu przygotować idealny projekt, dzięki któremu Wasza kuchnia będzie modna i piękna, a jednocześnie niezwykle funkcjonalna oraz wygodna podczas codziennego użytkowania. Zapraszamy!