Szkło lakierowane do garderoby

Oddzielne pomieszczenie, wnęka w sypialni, wnęka w przedpokoju, odpowiednio zagospodarowany fragment poddasza – sposobów na urządzenie garderoby jest wiele. Z pewnością staje się ona coraz popularniejszym elementem naszych domów i mieszkań. Niezależnie od tego, w jakim wariancie chcemy ją urządzać – szkło lakierowane sprawdzi się w każdym z nich.

Najczęściej szkło lakierowane do garderoby używane jest w formie frontów do mebli. Jeśli szukacie Państwo inspiracji, polecamy m.in. nasze szkło lakierowane z nadrukiem z kolekcji Modo, czy nasze szkło z kolekcji Standard. Każda z kolekcji Colorimo ma nieco inny charakter, ale w większości można ze sobą swobodnie miksować.

Meble ze szklanymi frontami

Meble ze szklanymi frontami to jeden z najpopularniejszych trendów w urządzaniu garderoby. Popularne jest również łączenie ich z frontami lustrzanymi. Wśród propozycji projektantów wnętrz coraz częściej można spotkać również szafy z przeszklonymi frontami, eksponujące zawartość. To ciekawa propozycja zwłaszcza dla tych mieszkań i domów, w których garderoba urządzana jest w oddzielnym pomieszczeniu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się przykładowymi projektami przygotowanymi przez naszych designerów, wykorzystującymi szkło lakierowane Colorimo. Mamy nadzieję, że zainspirują one Was urządzenia Waszej własnej garderoby.

Szkło do szaf przesuwnych

Są przestronne, funkcjonalne i znacząco ułatwiają porządkowanie garderoby. Naszym klientom oferujemy szkło do szaf przesuwnych, które bardzo chętnie montowane są w korytarzach, wiatrołapach, gabinetach, sypialniach czy pokojach dziecięcych. Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ to właśnie w takiej szafie zmieści się bogata kolekcja ubrań, nakrycia wierzchniego czy obuwia. Z kolei szafy przesuwne ze szkłem dodają elegancji całej przestrzeni, a przy tym są niezwykle łatwe do utrzymania w czystości. Do ich umycia wystarczy ściereczka zwilżona wodą oraz płyn.

Szkło do frontów meblowych

W naszej ofercie można również znaleźć szkło do frontów meblowych. Jest to dobry wybór zarówno do nowych mebli, jak i tych, na których ząb czasu zostawił już swój ślad. Jest to szybki sposób na odnowienie, ale również unowocześnienie konkretnego wnętrza. To dobry wybór również do garderób. W naszej ofercie można znaleźć szeroki zakres różnorodnych kolorów oraz wzorów szkła. Może ono być klasyczne i minimalistyczne oraz nieco odważniejsze i bardziej ekstrawaganckie.