Szkło lakierowane do garderoby

Oddzielne pomieszczenie, wnęka w sypialni, wnęka w przedpokoju, odpowiednio zagospodarowany fragment poddasza – sposobów na urządzenie garderoby jest wiele. Z pewnością staje się ona coraz popularniejszym elementem naszych domów i mieszkań. Niezależnie od tego, w jakim wariancie chcemy ją urządzać – szkło lakierowane sprawdzi się w każdym z nich.

Najczęściej szkło lakierowane do garderoby używane jest w formie frontów do mebli. Jeśli szukacie Państwo inspiracji, polecamy m.in. nasze szkło lakierowane z nadrukiem z kolekcji Modo, czy nasze szkło z kolekcji Standard. Każda z kolekcji Colorimo ma nieco inny charakter, ale w większości można ze sobą swobodnie miksować.

Meble ze szklanymi frontami

Meble ze szklanymi frontami to jeden z najpopularniejszych trendów w urządzaniu garderoby. Popularne jest również łączenie ich z frontami lustrzanymi. Wśród propozycji projektantów wnętrz coraz częściej można spotkać również szafy z przeszklonymi frontami, eksponujące zawartość. To ciekawa propozycja zwłaszcza dla tych mieszkań i domów, w których garderoba urządzana jest w oddzielnym pomieszczeniu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się przykładowymi projektami przygotowanymi przez naszych designerów, wykorzystującymi szkło lakierowane Colorimo. Mamy nadzieję, że zainspirują one Was urządzenia Waszej własnej garderoby.