Panele szklane do kuchni

Szklane panele do kuchni nie bez powodu biją w ostatnich latach rekordy popularności. Jest to bowiem nie tylko piękne, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Produkty te doskonale prezentują się w przestrzeni między dolnymi i górnymi szafkami, wprowadzając do pomieszczenia powiew świeżości i niecodziennej aranżacji. Panele szklane do kuchni mogą być klasyczne i stonowane – jednokolorowe, matowe lub z połyskiem – a także bardziej awangardowe, które sprawdzą się w oryginalnym, pełnym kontrastów wystroju.

W naszej ofercie znajdą Państwo bowiem produkty w wielu rozmaitych barwach, różnym wykończeniu, a także w ciekawe, trójwymiarowe wzory. Posiadamy również piękne szkło ornamentowe, które w doskonały sposób podkreśli luksusowy charakter aranżacji vintage lub w stylu glamour. Dla miłośników minimalistycznego, skandynawskiego, prostego i eleganckiego lub surowego, industrialnego wystroju polecamy natomiast szkło matowe w takich barwach, jak szarość, grafit, czerń czy biel.

Estetyka i funkcjonalność szklanych paneli do kuchni

Mówiąc o szklanych panelach do kuchni, poza walorami estetycznymi, nie można zapomnieć również o ich funkcjonalności. Produkty te mogą bowiem w prosty sposób odświeżyć aranżację pomieszczenia, przykrywając stare i niemodne już płytki. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest również nieporównywalna łatwość utrzymania porządku w kuchennej przestrzeni. Wystarczy bowiem przetrzeć szklane panele mokrą ściereczką z odrobiną płynu do mycia szyb, by były one ponownie lśniące i estetyczne.

Ponadto, poza wygodą w czyszczeniu, szklane panele do kuchni wykonane ze szkła hartowanego są również bardzo trwałe. Cechują się one szczególną odpornością na bardzo wysokie temperatury, które często powstają podczas gotowania. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić ich uszkodzeniami i swobodnie eksperymentować w kuchni, przygotowując najbardziej wymyśle dania. Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej lub poprosić o doradztwo w przygotowaniu projektu? Zapraszamy do kontaktu z naszymi autoryzowanymi przedstawicielami.