Lakierowane szkło z połyskiem

Prostota i minimalizm lakierowanego szkła z połyskiem z kolekcji Standard sprawia, że jest to uniwersalne rozwiązanie pasujące do wszystkich rodzajów wnętrz. Szeroka gama kolorystyczna, odpowiadająca aktualnym trendom wzorniczym pozwala na dowolną aranżację mebli oraz przestrzeni mieszkalnych i użytkowych.

Lakierowane szkło z kolekcji Standard o intensywnych, soczystych kolorach bardzo dobrze wygląda zarówno wtedy, gdy jest dominującym elementem całej aranżacji, jak i wówczas, gdy pełni rolę mocnego akcentu ożywiającego wnętrze i dodającego mu charakteru.

W kolekcji Standard nasi Klienci znajdą również lakierowane szkło w różnych odcieniach kolorów bazowych – bieli, czerni i szarości.

Kolekcja Standard: prostota, minimalizm, uniwersalność

Colorimo z kolekcji Standard to szkło lakierowane o wysokim połysku, dzięki któremu uzyskujemy głębię i efekt lustrzanego odbicia otoczenia. Efekt ten można wzmocnić odpowiednio oświetlając pomieszczenie. Lśniące szklane panele Colorimo dają osobom aranżującym wnętrza szerokie pole do popisu. Ich prostota i minimalizm sprawiają bowiem, iż możliwości wykorzystania tego szkła są nieskończone. Kolekcja Standard znakomicie sprawdza się jako wypełnienie frontów mebli, okładzina ścienna (równie na bardzo dużych powierzchniach) czy blat stołu. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej mogą trafić w najróżniejsze gusta.